Przeszczep włosów, jako możliwość zwalczenia problemu łysienia i nadmiernego wypadania włosów

Łysienie zdecydowanie częściej występuje u mężczyzn, jednak może dotknąć również kobiety. Nadmierne przerzedzania, wypadające włosy, powiększające się zakola czy łysinka na szczycie głowy to problemy, z którymi mierzy się wiele osób. Niejednokrotnie starając się usilnie je ukryć. Wykorzystujemy w tym celu treski, dopinki, tupety czy peruki, jednak żadne z tych rozwiązań perukarskich nie jest trwałe i dostatecznie wygodne. W ich przypadku zawsze godzimy się na pewne kompromisy. Czy istnieje więc sposób, aby skutecznie poradzić sobie z brakiem lub deficytem włosów i nie musieć się przejmować koniecznością zakładania czegoś na głowę? Takim rozwiązaniem jest przeszczep włosów, których wykonuje się coraz powszechniej.

Skuteczny przeszczep włosów

Nowoczesne zabiegi przeszczepu włosów wyróżniają się wysokim poziomem skuteczności, efekty są długotrwałe i widoczne od razu. Warto również wspomnieć, że możliwe jest niemal idealne odwzorowanie naturalnej linii włosów i ich równomierne rozmieszczenie. Jednocześnie zabieg przeszczepu nie powoduje powstawania blizn, nie ma tu konieczności zakładania żadnych szwów. Skuteczny przeszczep włosów możliwy jest m.in. dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

Najlepsze rozwiązania dla idealnej fryzury

Przeszczep włosów to z całą pewnością zabieg, który nieustannie zyskuje na popularności. Nowoczesne rozwiązania skierowane są zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, którym zależy na idealnie gęstej i naturalnie prezentującej się fryzurze. Nie ma tu znaczenia rodzaj łysienia z jakim się borykamy. Przeszczep włosów FUE to obecnie najnowsza i najskuteczniejsza na rynku metoda pozwalająca na skuteczne powrócenie do dawnej fryzury. W swojej praktyce wykorzystuje ją m.in. dr Piotr Turkowski, który dzięki doświadczeniu, nowoczesnemu sprzętowi i umiejętnością cieszy się rosnącym zaufaniem wielu pacjentów.

Metoda FUE jest obecnie szeroko polecana. Zaznacza się m.in. że nie powoduje ona zmian czucia w tylnej części głowy, a każdy pacjent po przeprowadzeniu zabiegu może nosić dowolnie krótką fryzurę i z pewnością nie będzie narażony na widoczność śladów po jego przeprowadzeniu. Jednocześnie jest to zabieg, który wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa i tuż po nim możliwy jest powrót do codziennych czynności i jednocześnie cieszenie się z niemal natychmiastowego, wymiernego efektu.

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.