Dlaczego podnośnik jezdny transportowo – kąpielowy to dobry wybór?

Opieka nad leżącym pacjentem, który samodzielnie nie może się przemieszczać, jest naprawdę wymagająca. Tak naprawdę to ciężka praca fizyczna, która dodatkowo mocno obciąża psychicznie, dlatego dobrym rozwiązaniem jest sięganie po urządzenia i akcesoria, które opiekę znacznie ułatwiają. Zalicza się do nich między innymi podnośnik jezdny transportowo – kąpielowy.

1.Gdzie może być używany podnośnik jezdny transportowo – kąpielowy?

2.Czy podnośnik jezdny pozwala na transport pacjenta?

3.Czy podnośnik jezdny Levicare jest wytrzymały?

Gdzie może być używany podnośnik jezdny transportowo – kąpielowy?

Podnośnik jezdny transportowo – kąpielowy może być z powodzeniem wykorzystywany w codziennej pielęgnacji pacjentów. Taki podnośnik kąpielowy to urządzenie, które powszechnie stosowane jest w najlepszych domach opieki. Wyposażone są w niego również stojące na wysokim poziomie kliniki i szpitale. Co ważne, nic nie stoi na przeszkodzie, aby z podnośnika korzystać również w domu. To zakup, który podniesie komfort życia użytkownika.

Czy podnośnik jezdny pozwala na transport pacjenta?

Podnośnik jezdny Levicare to profesjonalne urządzenie, które pozwala na wygodny transport pacjenta. Można wykorzystać go na przykład wówczas, gdy należy przenieść chorego z sypialni do łazienki. Podnośnik pacjenta został skonstruowany tak, aby z łatwością unosił osobę chorą z łóżka, a następnie przetransportował ją w określone miejsce. Takie urządzenia sprawdzają się w przypadku osób z różnego rodzaju schorzeniami – na uwagę zasługuje uniwersalność zastosowania. Decydując się na podnośnik jezdny Levicare, można zminimalizować trudności związane z koniecznością dźwigania osoby chorej. Co ważne, możliwość szybkiego montażu demontażu urządzenia to kolejny plus.

Czy podnośnik jezdny Levicare jest wytrzymały?

Podnośnik jezdny Levicare wyróżnia się niezwykła starannością wykonania i zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. To właśnie to sprawia, że podnośnik jezdny dla niepełnosprawnych to urządzenia wytrzymałe, które swoją funkcję może pełnić bardzo długo. Decydując się na podnośnik jezdny Levicare J160, możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafi urządzenie o kompaktowych rozmiarach, które posiada regulowany rozstaw nóg podstawy. Atutem jest zmniejszona wysokość płóz umożliwiająca sprawne manewrowanie podnośnikiem również na małej przestrzeni. To sprawia, że podnośnik jezdny Levicare J160 świetnie sprawdza się w naprawdę niewielkich pomieszczeniach, do których inne podnośniki są po prostu za duże. Model wyposażony jest w wymienne akumulatory, a pojemność baterii jest naprawdę wysoka. Ciężar maksymalny pacjenta w przypadku tego podnośnika to aż 160 kilogramów – informację tą można znaleźć na tabliczce znamionowej podnośnika.

Podnośnik transportowy rehabilitacyjny z elektrycznym systemem podnoszącym służący opiece nad osobą chorą to nowoczesne urządzenie, które istotnie ułatwia opiekę nad chorym. Zmniejsza obciążenia związane z przenoszeniem osoby wymagającej pomocy, a tym samym obniża ryzyko urazów kręgosłupa u opiekunów. Warto pamiętaj, że dostępne jest dofinansowanie na podnośnik jezdny pacjenta.

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.