Kontrola snu dziecka dzięki Misiom Szumisiom

Zapewnienie nowo narodzonemu dziecku maksimum komfortu i poczucia bezpieczeństwa powinno stanowić priorytet dla świeżo upieczonych rodziców. Wiadomo nie od dziś, że gwałtowne opuszczenie ciepłego brzucha mamy i znalezienie się w nieznanym, i zimnym środowisku, może być dla malucha doświadczeniem wielce nieprzyjemnym. Niektórym dzieciom bardzo trudno przyzwyczaić się do nowych warunków, co skutkuje ich niepokojem, drażliwością oraz problemami ze snem. Jak możesz temu zapobiec i sprawić, aby Twój maluszek poczuł się tak samo komfortowo, jak w brzuchu mamy? Odpowiedzią są Misie Szumisie – zabawki dla niemowlaków z wbudowanym czujnikiem snu, kompatybilne z telefoniczną aplikacją.

Czym są Misie Szumisie?

Misie Szumisie to maskotki dla najmłodszych, które działają na podobnej zasadzie, jak urządzenia generujące biały szum. Bardzo często są wykorzystywane przez osoby dorosłe, które mają problemy z zasypianiem. Jednostajny szum urządzenia działa uspokajająco oraz sprawia, że dźwięki otoczenia stają się mniej słyszalne. Producenci dołożyli wszelkich starań, aby ową technologię dostosować również do noworodków, które mogą mieć problemy ze snem. Dźwięki wydawane przez Misie Szumisie podzielone są na pięć kategorii. Różowy optymalizuje głębokość snu, biały, przypomina dźwięk wydawany przez suszarkę; dostępny jest także dźwięk imitujący odgłos deszczu, szum fal morskich oraz taki, który symuluje bicie serca matki i szum wód płodowych – ten ostatni jest bardzo dobrze znany Twojemu maluszkowi. Dzięki niemu niemowlak może poczuć się jak w łonie – bezpiecznie i swobodnie. Misie Szumisie są produkowane z najwyższej jakości atestowanych materiałów, w pełni bezpiecznych dla najmłodszych. Dzięki ich niezwykłej trwałości mogą służyć Twojemu dziecku przez długi czas, nawet po osiągnięciu przez nie kilku lat. Zabawki są zaprojektowane tak, aby przykuwać wzrok i budzić same pozytywne odczucia, zarówno u dzieci, jak i u rodziców. Przyjemne, stonowane kolory oraz miły w dotyku materiał sprawiają, że z zabawką wręcz trudno się rozstać.

Co daje aplikacja w Misiach Szumisiach?

Wiele Misiów Szumisiów zostało dodatkowo wyposażonych w elementy, które sprawiają, że staną się one atrakcyjne nie tylko dla maluchów, ale również ich rodziców. Misie Szumisie z aplikacją posiadają czujnik snu, który ma za zadanie wykrycie ruchu czy dźwięku w pobliżu Twojego dziecka. Wówczas zostaje wysłane powiadomienie do aplikacji w Twoim telefonie. Czujnik snu ma za zadanie także reagować na płacz dziecka. Chociaż działanie zabawki można ustawić na określony czas ręcznie (od 60 minut do 12 godzin), zareaguje ona również w momencie, kiedy wykryje dziecięcy płacz. Dzięki temu Twój maluszek w okamgnieniu ponownie zapadnie w spokojny sen. Owe opcje dają rodzicom większe poczucie kontroli nad bezpieczeństwem i spokojem dzieci. Sporą zaletą jest możliwość sterowania Misiem z odległości – zabawkę można włączać i wyłączać bez konieczności zakłócania spokoju dziecka.

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.