Co warto wiedzieć o transplantacji włosów?

Do zabiegu przeszczepu włosów przystępuje coraz więcej kobiet i mężczyzn. Korzystając z tej metody mają oni nadzieję na poprawę wyglądu fryzury, próbując zatrzymać między innymi wypadanie włosów czy łysienie androgeniczne, pourazowe i tym podobne. Popularnym wyborem jest transplantacja włosów w Turcji, kraju, który cieszy się niezwykłą popularnością w dziedzinie zabiegów medycyny estetycznej.

  1. Klinika transplantacji włosów w Turcji – jaki efekt daje przeszczep włosów?
  2. Dlaczego warto się zdecydować na przeszczep włosów w Turcji?
  3. Na czym polega zabieg przeszczepu włosów metodą FUE?
  4. Transplantacja włosów Stambuł – jak wybrać najlepszą klinikę?

Na co warto zwrócić uwagę przy przeszczepie włosów? Zastanówmy się.

Klinika transplantacji włosów w Turcji – jaki efekt daje przeszczep włosów?

Przeszczepy włosów wykonywane są w sytuacjach, kiedy problemy z łysieniem wymagają maksymalnie skutecznych metod. Stosuje się je na przykład wtedy, kiedy oparzenia bądź urazy powstrzymują zwyczajny, naturalny porost włosów. Zabieg polega na pobraniu mieszków włosowych z bocznej i tylnej części głowy, a następnie na umieszczeniu ich w wybranym miejscu. W zależności od koloru i struktury włosów różnić się może czas zabiegu i ilość pobranego materiału. Efektem przeszczepu włosów powinna być gęsta i naturalnie wyglądająca fryzura. Transplantacja włosów jest także uznawana za jedyną skuteczną metodę leczenia łysienia androgenicznego.

Dlaczego warto się zdecydować na przeszczep włosów w Turcji?

Jeżeli chodzi o przeszczep włosów Turcja jest krajem, który jest chętnie wybierany przez pacjentów. Dzieje się tak nie bez powodu. Przede wszystkim w tym kraju usługi z dziedziny medycyny estetycznej są stosunkowo tanie. Oznacza to, że korzystniej jest wykonać właśnie tam transplantacji włosów. Ponadto, każda dobra klinika przeszczepu włosów w Turcji posiada najwyższej jakości sprzęt oraz dysponuje wysoko wykwalifikowanym personelem. Dzięki temu Europejki zainteresowane przeszczepem włosów mogą liczyć nie tylko na wysoki standard obsługi, ale także korzystną cenę.

Na czym polega zabieg przeszczepu włosów metodą FUE?

Istnieją dwie metody transplantacji włosów, które najczęściej są wybierane i oferowane przez kliniki.

Są to:

  • przeszczep włosów metodą FUE – polega on na pobieraniu pojedynczych jednostek włosowych. Następnie są one umieszczane w wybranym miejscu. Przeszczep włosów FUE to sposób, który przede wszystkim pozwala uniknąć pojawienia się blizn po zabiegu.
  • Przeszczep włosów metodą FUT – polega on na wycięciu płatu skórnego i przeszczepieniu włosów, które na nim się znajdują. Metoda FUT wiąże się niestety z bliznami po zabiegu.

Transplantacja włosów FUE to metoda chętnie wybierana z powodu tego, że nie pozostawia na skórze śladów w postaci blizn. Dzięki temu przeszczep jest niemalże niezauważalny a bujna fryzura wydaje się być naturalna.

Transplantacja włosów Stambuł – jak wybrać najlepszą klinikę?

Dobry przeszczep włosów Turcja wymaga wyboru odpowiedniej kliniki. Kwestią, na którą należy zwrócić najwyższą uwagę jest posiadany sprzęt i doświadczenie. Dobra klinika powinna być w pełni wyposażona i posiadać niezbędne certyfikaty. Ponadto warto pamiętać, że często miarodajne mogą okazać się opinie poprzednich klientów. Warto sugerować się recenzjami spoza strony kliniki, aby uzyskać jak najbardziej szeroki ogląd. Istotne jest, aby sprawdzić jak wiele metod jest proponowanych klientom, a przede wszystkim, czy jest dostępna metoda FUE. Co więcej, warto pamiętać że jeśli chodzi o przeszczep włosów Stambuł jest miastem oferującym szerokie możliwości.

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.